Rubrika: Nabídka pejsků

Betynka

Kříženka jezevčíka dlouhosrstého, asi 1 rok stará. Trochu bojácná a nedůvěřivá. Bude potřebovat trpělivou paničku/páníčka, kteří jí svou láskou přesvědčí o tom, že lidé nejsou jen zlí. Vhodná spíše do bytu.  

Amor

Kříženec střední velikosti, asi 6 měsíců starý, hodný, tříbarevného zbarvení, hravé milé štěně. Vhodný do bytu i k rodinnému domu (kde musí mít zateplenou, své postavě adekvátně velkou boudu).  

Akim

Asi 1 – 1,5 roku starý kříženec většího vzrůstu, hodný, poslušný, přátelský, temperamentní. Vhodný k rodinnému domu (kde musí mít zateplenou, adekvátně velkou boudu, své postavě).

Baron

Kříženec většího vzrůstu, starý pes, hodný, čistotný. Je vidět, že se o něj majitel dobře staral. Je zvyklý jezdit autem, hledáme majitele! Neznáte jej?

Bena

Fena rotweillera, drobné, menší postavy, asi 2 roky stará, do útulku přišla velmi vystrašená s četnými ranami po pokousání jiným psem. Zranění měla po celém těle, různého stáří (viz fota). Hledá se majitel. Neznáte...

Zrzka

Starší fenka, kříženka anglického kokršpaněla, která bohužel nezažila nic dobrého od lidí. Zatím je plachá, ale zvídavá, bojácná, není zlá. Vzhledem k jejím špatným zkušenostem s člověkem, je nutné trpělivé, vlídné zacházení. Hledáme nový...