KETY

Je asi 4 měsíce stará fenka, která byla nalezena uvázaná na igelitu. Toto štěně má zlomeninu stehenní kosti, která je již staršího data. Bude potřeba operace této nohy, aby jednou tato malá psí slečna mohla normálně chodit. Víte komu toto malé milé štěně patří? Prosíme, dejte nám vědět do útulku na telefon nebo email!

1.6. 2019

Ketynka je již po operaci, kterou zvládla na jedničku. Nyní bude nutná minimálně 1 měsíc dlouhá rekonvalescence a naprostý klid, aby nožička mohla srůstat. Jelikož měla zlomeninu stehenní kosti, bohužel dost komplikovanou a ošklivou se kterou byla již nalezená. Nešlo vše, tak jak by jsme si přáli. Kety bude pan doktor průběžně kontrolovat a rentgenovat, zda se zlomenina hojí a srůstá. Je to malá statečná psí slečna.

V útulku uděláme vše pro to, aby Ketynka měla ty správné podmínky pro zotavení.

2.6. 2019

Zjistili jsme nové a pro nás naprosto šokující skutečnosti okolo nálezu malé fenky se zlomenou nohou Kety.

Ketynka byla nalezena jen opravdu velkou náhodou! Byla totiž uvázaná na naprosto odlehlém a téměř nepřístupném místě.  Jen díky ochotě a trpělivosti se našla. Její tenké, vzdálené občasné zakňučení slyšela jedna paní, které to nedalo a šla hledat, odkud tyto zvuky jdou. Po delší době hledání objevila, opravdu čirou náhodou mezi keři šípků a trní, tuto fenku uvázanou a přiškrcenou tak, že měla červené oči.Nepochopitelně jí někdo odkázal k smrti.Nestačilo,že jí zlomil ošklivě stehenní kost na pravé zadní končetině,ale ještě měla uhynout žízní a hlady !!! Paní,otřesena hrůzným nálezem, poté přivolala hlídku městské policie, která štěně přivezla do útulku.

Jen díky ochotě pomoci, Kety přežila. Za Ketynku děkujeme této zachránkyni!

7.6. 2019

Mohlo by se vám líbit...