Micinka

Micinka má za sebou několika měsíční léčbu nohy. Máme radost, neboť veliká a velmi ošklivá potrhaná rána, kterou měla Micinka přes celé stehno, je již zcela zahojená. Micinka je již s ostatními útulkovými kočičkami ve volném výběhu a užívá si svobody. Zůstala jí pouze nepatrná jizva, která časem snad zcela zaroste chlupy .  Vše ošklivé a velmi bolestivé, co Micinka musela vytrpět s tímto zraněním, je již za ní. 
Každý člověk, který po sobě zanechává v přírodě odpadky, pozůstatky své činnosti v podobě rozpadlých oplocení aj. by si měl uvědomit, že jsou tu živí tvorové, nejen zvířata, která si mohou díky němu způsobit  velmi vážná zranění, nebo i smrt. Micinka by bez pomoci člověka velmi trpěla a nakonec, zahynula !

 

 

 

 

4.6.2020

S Micinkou jsme byli na další kontrole u veterináře. Dopadla dobře.  Micince sice i nadále mažeme a čistíme ránu na stehni, ale ošklivá rána se velice dobře hojí a zatahuje. 

Máme velikou radost 🙂

26.5.2020
Micinku stále léčíme po ošklivém zranění se kterým byla nalezena před více, jak dvěma měsíci. Doslova, jsme jí tehdy  vystříhali z kovového rezavého roxoru, kterým měla propíchlou nohu skrz stehno.je stará asi 1 rok. Micinka je vzorný a trpělivý pacient. Stále mažeme hojící se ránu, speciální hojivou mastí a dostává léky posilující imunitu. Micince se  velmi ulevilo. Nyní již nedostává antibiotika, která po celou tu dlouhou dobu musela užívat.
Každopádně  to bude ještě chvilku trvat než se jí noha zcela zahojí. Naštěstí na ní bez problémů došlapuje, z čehož máme velikou radost. 
Podstoupila zákrok u veterináře, díky kterému se vše již bude jen lepšit.   

Mohlo by se vám líbit...