ARIN

Je pejsek starý asi 6 let, kříženec středního vzrůstu. Arin nebyl navyklí na kontakt s člověkem, na pohlazení, obojek, vodítko. Neznal v podstatě vůbec nic, co běžně zná štěně vyrůstající u spokojené mámy, v kontaktu s běžným životem a náruč, pohlazení páníčka. Znal jen svou divokou smečku, se kterou žil zavřený v bytě, neustále ve strachu a stresu ( viz. týraní psi – smečka 13 divokých psů v útulku ze dne 9.3.2021 ).
 V útulku jej učíme, zrovna tak, jako ostatní vše, co běžně umí každý pes vyrůstající v klidu a harmonii. 
   Takovýto pejsek vyžaduje opravdu hodně trpělivosti. Dokola opakující se každodenní rituály, jako je venčení v přesně stanovený čas, procházku na vodítku v určitou hodinu každý den, na stejné a klidné místo, v pravidelnou dobu dostávat krmení a mnoho pohlazení po celý den.
Je to pejsek, který bude šťastný spíše u rodinnému domu se zahrádkou, ve své zateplené boudičce, kde bude běhat a bude v kontaktu s páníčkem.
Určitě není vhodný do rušné rodiny s mnoha členy a dětmi. 
Není vhodný pro neznalého začátečníka, ale pro již zkušeného a hodného pejskaře.
Případný zájemce musí počítat s tím, že se v útulku zdrží déle, než jej zasvětíme do všech důležitých informací, které jsou nutné k tomu, aby si Arin na nový domov, na něj, co nejdříve zvykl. 

Mohlo by se vám líbit...