BETYNKA

Je kříženka kokršpaněla a malého musterlandského psa. Stará asi 4 roky. Zrovna tak, jako předchozí fenka Terynka je, ze smečky divokých psů. Betynka nebyla navyklá na kontakt s člověkem, na pohlazení, obojek, vodítko. Neznala v podstatě vůbec nic, co běžně zná štěně vyrůstající u spokojené mámy, v kontaktu s běžným životem a náruč, pohlazení páníčka. Znala jen svou divokou smečku, se kterou žila zavřená v bytě, neustále ve strachu a stresu ( viz. týraní psi – smečka 13 divokých psů v útulku ze dne 9.3.2021 ).
V útulku jí zrovna tak, jako ostatní učíme vše, co běžně umí každý pes vyrůstající v klidu a harmonii. 
Takovýto pejsek vyžaduje opravdu hodně trpělivosti. Dokola opakující se každodenní rituály, jako je venčení v přesně stanovený čas, procházku  na vodítku v určitou hodinu každý den, ze začátku pár dní na stejné a klidné místo, v pravidelnou dobu dostávat krmení… a mnoho pohlazení po celý den.
Je to fenka, která bude šťastná spíše u rodinnému domu se zahrádkou ve své zateplené boudičce. 
Není vhodná do rušné rodiny s mnoha členy a malými dětmi. Je kastrovaná.
Případný zájemce musí počítat s tím, že se v útulku zdrží déle, než jej zasvětíme do všech důležitých informací, které jsou nutné k tomu, aby si Betynka na nový domov, na něj, co nejdříve zvykla. 

Mohlo by se vám líbit...