CEZAR

Je kříženec velkého vzrůstu. Starý asi 2-3 roky. Je krásně tříbarevný. Jedno oko má modré a druhé hnědé. Cezar je čistotný, klidný pes. Z počátku musí mít čas na seznámení s novým prostředím i pánečkem, pak získá důvěru. Je nekonfliktní s ostatními psy. Cezar je vhodný k rodinnému domu se zahradou.
Cezar přišel do útulku s velmi zanedbaným zánětem zvukovodu. Tento stav musel trvat již velmi dlouho, dle zahnisaných uší. Cezara to velmi bolelo, neustále si je drbal a kňučel. Zpočátku si nenechal na uši ani sáhnout. Ihned jsme mu je začali léčit.  Dostával speciální masti proti bolesti, kapky do uší, antibiotika.. aj. Již se mu ulevilo, avšak citlivější na ně bude pravděpodobně, již pořád. 
Je smutné, že původní chovatel evidentně vůbec jeho stav neřešil, a tak nechal trápit velkou bolestí v uších tohoto krásného psa. Cezar je přátelský k lidem i ostatním psům.
Tento velký sympaťák, si zaslouží nový domov, hodného páníčka, nebo paničku, hlavně zodpovědné. 
Nedovedeme si představit, co si takový pes s jakýmkoliv zdravotním problémem vytrpí za bolest, obzvlášť, když se zanedbá a od počátku neléčí u veterináře !

Mohlo by se vám líbit...