Rubrika: archiv 2013

Odchyt psů v Záboří u Kolína

Dne 6. 8. 2013 se náš útulek zúčastnil odchytu psů v Záboří u Kolína na žádost nadace „Robin“ Zdeny Frýbové (spisovatelka). Odchyt byl velice náročný. Den byl velice teplý – 38°C. V domě, kde došlo...

Blesková povodeň

I útulek postila tzv,,blesková povodeň“ z bouřky. Byla úplně zrušena zadní přístupová cesta, zaplavena karanténa a přední kotce. Vše jsme však přestáli a dáváme do pořádku. Psi žádnou újmu neutrpěli a to je nejdůležitější.

Loučení s plaváčky

Lidé za záplavových oblastí vozili své psy do útulku. Loučení bylo velice těžké pro lidi i zvířata! Do útulku byli přijati psi z Křešic, Nových Kopist, Českých Kopist, Nučnic, Terezína, Lounek, Bohušovic, Mlékojed, Píšťan, z...

Poděkování všem dárcům

Děkujeme žákům ZŠ Úštěk. Děti poslaly krmení a pamlsky psům i kočičkám. Poděkování mnoha lidem, kteří přinesli do útulku krmení, pamlsky, konzervy, deky a obojky s vodítky. Někteří přispěli na účet útulku finanční částkou. Všem...

Lucie a spol.

Hodní lidé, kteří si říkají ,,Lucie a spol.“ ze Stráže pod Ralskem a z Liberce – dovezli krmení a pamlsky pro psy a kočičky! Děkujeme za pomoc.

Firma UNION s.r.o. Chabařovice

Firma UNION s.r.o. Chabařovice – Ústí n/L – dodali pomůcky na úklid útulku, lopaty, košťata, rukavice, stavební kolečko, vědra, pytle! Děkujeme za pomoc.

Nadační fond Pes v nouzi

Nadační fond NF – PES V NOUZI, zastoupený Stanislavou Horákovou, dovezli velké množství krmení, dokonce dvakrát. Děkujeme za pomoc.

OS Etiam Litvínov

Občanské sdružení ETIAM, Josefa Hory 1289, Litvínov, zastoupené paní Alicí Formánkovou – předsedkyní OS ETIAM, věnovali finanční dar. Děkujeme za pomoc.

Nadační fond Irský vlkodav daroval krmení

Nadační fond NF Irský vlkodav, Srbín 139, Mukařov – dovezli kvalitní krmení, granule a konzervy. NF je zastoupený MVDr. Zuzanou Málkovou. Děkujeme za pomoc.

Záplavy 2013

Po dobu záplav útulek přijal 76 psů – od majitelů, které postihla povodeň i psy pobíhající kolem řeky Labe. Velké množství psů je z podniků, které u řeky sídlí. Psi byli přivážení z postižených obcí:...